Bizden Haberler
Reichenbacher

Alman Reichenbacher marka CNC İşlem Merkezleri Oluşum Makine garantisi ile Türkiye pazarında.

...Mermer Granit İşleme Makineleri

Oluşum Makine olarak uzun yıllara dayanan CNC Makine tecrübemiz ile Mermer ve Granit İşleme Makinelerinde de hizmet vermekteyiz. Makinelerimize ait bilgilere Mermer İşleme Makineleri başlığı altında ulaşabilirsiniz.

...Sitech Akrilik ve ABS yüzey ve Kenar Bantları

Avrupanın en büyük entegre firmalarından Mauro Saviola Grup bünyesindeki Akrilik & ABS yüzey ve kenar bandı üretimi yapan Sitech Firması Oluşum Makine kanalı ile Türkiye pazarına girmiştir. Katalog ve bilgi için lütfen bizi arayınız.

... 

 

Oluşum Pazarlama ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 2002 yılından beri ağaç işleme makineleri sektöründe müşteri odaklı organizasyon yapısıyla, ürünlerinin üreticiye etkin ve verimli şekilde ulaştırılması için satış, pazarlama, yedek parça ve teknik servis hizmetleri sunan bir firmadır.

Amacımız, kaynak ve tecrübelerini kullanarak müşterilerin beklentilerine cevap verebilen, rekabet edebilir kalitede ürün ve hizmetleri sunabilen, yenilik ve gelişmelere açık, ülkeye ekonomik katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Oluşum Makine, kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi doğrultusunda stratejiler geliştirmeye ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.